Collection: On Sale!
-
The Scent Stories of Fall
Regular price $22.50 USDRegular priceUnit price / per$45.00 USDSale price $22.50 USDSale -
Spa Day - Wax Melt Snap Bar
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $2.00 USDSale -
PUMPKIN SPICE CAKE Mini Air Diffuser
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per$10.00 USDSale price $5.00 USDSale -
Yummy Gummy Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Strawberry Macaron Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Sage and Sea Salt Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Pomegranate Juice Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Peachy Keen Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Oatmilk Latte Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Mango and Citrus Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Lychee and Tiger Lily Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Jasmine & Neroli Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Evergreen Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Enchanted Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Caramel Apple Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale -
Blood Orange Wax Melt Clamshell
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price From $2.00 USDSale